999 Tūres posms ALKOUTLET sadarbībā ar Compass Box izspēlēts! +FOTO

15. SEP. 2019
#
Ļoti izaicinoša 15.septembra svētdiena jeb Imanta vārdiem sakot “Stipro golferu diena” aizvadīta izspēlējot priekšpēdējo 999 Tūres posmu, kura atbalstītājs bija ALKOUTLET un Vesper Group. Laika apstākļi pārbaudīja dalībnieku izturību un golfa mīlestību, jo visas dienas garumā lietus un vējš neatkāpās. Bet kā atzina spēlētāji priekš šī turnīra laika apstākļi bija atbilstoši, jo ALKOUTLET sadarbības partneris Vesper Group sildīja nosalušos golferus ar sildošām dzirām!

Dāmu ieskaites grupā septiņas dalībnieces startēja un tikpat arī finišēja un labāko sniegumu uzrādīja Linda Pucēna ar gūtiem 35 Stableford punktiem! Otru labāko sniegumu uzrādīja Kristīne Kriviša-Asare ar gūtu 31 Stableford punktu, bet labāko trijnieku noslēdza Dzintra Reke ar 24 Stableford punktiem!

Kungu ieskaites grupā ar HCP 16-36 startēja 22 dalībnieki un uzvaru izcīnīja Nikolajs Vārušeckins, kurš ieguva 37 Stableford punktus un arī vienīgais starp visiem dalībniekiem izspēlēja labāk par savu HCP! Otrās un trešās vietas ieguvēji abi guva spēlē 34 Stableford punktus un HCP noteica, ka otro vietu izcīnīja Jānis Kalējs, bet trešo – Ornets Romanovičs.

tiprāko kungu grupā labāko sniegumu uzrādīja Ingars Andževs ar gūtiem 75 neto punktiem. Arī šajā grupā otro un trešo vietu sakārtoja HCP, jo 79 neto punktus guva gan otrās vietas ieguvējs Raivo Sarelainens, gan trešās vietas ieguvējs Pēteris Rakuls!

REZULTĀTI

FOTO

Motivējošas tuvāko sitienu balvas izcīnīja Māris Kalniņš, Raivo Sarelainens un Edgars Asars.

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību un izturību! Sirsnīgs paldies turnīra atbalstītājiem - ALKOUTLET, personīgi, Imantam Rendeniekam un Vesper Group!