999 Tūres posms “DOBELES DZIRNAVNIEKS” izspēlēts! +FOTO

09. JŪN. 2019
#
Aizvadītās nedēļas svētdienā tika izspēlēts jau piektais 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija Dobeles Dzirnavnieks, kurš priecēja dalībniekus ar gardām brokastīm un pusdienām, kā arī ar lietderīgām balvām gan golfam, gan ģimenes maltītei!

 

13 dāmas spēlēja handikapa spēli, un vislabāko sniegumu izdevās uzrādīt Vitai Jonaitei, kura guva spēlē 40 Stableford punktus! Vitai tikai dēļ HCP piekāpās otrās vietas ieguvēja Dzintra Reke, bet godalgoto trijnieku noslēdza Sarmīte Cīrule ar 38 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 19-36 arī spēlēja handikapa spēli, un savu pirmo uzvaru 999 Tūres ietvaros izcīnīja Juris Cīrulis ar 40 Stbaleford punktiem! Tikai viens punkts līdz uzvarai pietrūka Laurim Rimaševskim, bet augsto trešo vietu 21 dalībnieka konkurencē izcīnīja Ints Pērkons ar gūtiem 38 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP līdz 18, kuri spēlēja sitienu spēli, savu otro uzvaru nedēļas laikā izcīnīja Ingars Andževs ar gūtiem 68 neto punktiem! Un otro un trešo vietu izcīnīja Jānis Asaris Jr (69 neto punkti) un Jānis Ciaguns (71 neto punkts), kuri uzrāda šovasar teicamu un stabilu spēli un ieņem visos turnīros godalgotas vietas!

 

REZULTĀTI


FOTO

 

Pie lietderīgām un garšīgām balvām tika arī četri tuvāko/tālāko sitienu autori – Andrejs Cīrulis, Renārs Vuškāns, Jānis Asaris Sr un Intam Pērkonam pietrūka tikai viens solis no Hole in one auto Lexus UX!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un brīnišķīgu nedēļas izskaņu! Sirsnīgs paldies Dobeles Dzirnavnieks, personīgi, Kristapam Amsilam, par turnīra atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta