999 Tūres noslēguma posms “Golfshop.lv sadarbībā ar GK Reinis” nosvinēts! +FOTO

06. OKT. 2019
#
Aizvadītās nedēļas rudenīga svētdiena aizvadīta, ne tikai izspēlējot noslēdzošo 999 Tūres posmu, bet arī pēc spēles svinīgā gaisotnē suminot uzvarētājus un atskatoties uz visas sezonas laikā izspēlēto! Noslēdzošo tūres posmu izspēlējām 3 ieskaites grupās un cīnoties par tuvāko sitienu balvām, kuras bija visās bedrītēs, ko sarūpējuši bija tūres atbalstītāji!

Starp dāmām labāko sniegumu uzrādīja Evija Gerharde, kura ieguva 34 Stableford punktus. Ilga Kipļuka piekāpās uzvarai tikai dēļ HCP, bet labāko trijnieku noslēdza Iveta Lopatko ar gūtiem 32 Stableford punktiem.

Kungu ieskaites grupā ar HCP 16-36 starp 22 dalībniekiem uzvaru izcīnīja Edgars Ezeriņš ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Arī otrās un trešās vietas ieguvēji demonstrēja teicamu spēli un guva 42 Stableford punktus un tikai HCP noteica, ka otro vietu izcīnīja Valdis Strupčenko, bet trešo – Olafs Vītols!

Stiprāko kungu grupā uzvaru izcīnīja Jānis Ciaguns, kurš vienīgais savā grupā nospēlēja labāk par savu HCP ar gūtu 71 neto punktu. Augsto otro vietu izcīnīja Guntis Gūtmanis, kurš turnīru izspēlēja savā HCP. Godpilno trešo vietu izcīnīja Aivars Veiss ar gūtiem 74 neto punktiem!

REZULTĀTI

BILDES

Vērtīgas tuvāko sitienu balvas izcīnīja – Andris Bergmanis (1. bedrītē), Edgars Ezeriņš (2. un 5.bedrītē), Aija Veisa (3. un 7. bedrītē), Ingus Mozaļevskis un Sarmīte Cīrule (4.bedrītē), Evita Bādere (6.bedrītē), Ainārs Počs un Iveta Lopatko (8.bedrītē), bet 9.bedrītē Sarmītei Cīrulei pietrūka vien nepilni 4 metri līdz Hole-in-one balvai LEXUS UX!

Šoreiz pēc spēles nekas nebeidzās un svinīgā atmosfērā atskatījāmies uz sezonas laikā izspēlētiem turnīriem un suminājām labākos un labākās dažādās nominācijās!

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un tik pozitīvu kopā būšanu! Paldies Golfshop.lv, personīgi Valdim Liepiņam, par turnīra atbalstu un par kopā būšanu visas sezonas garumā! Paldies Tūres atbalstītājiem par tuvāko sitienu balvu nodrošināšanu!