999 Tūres GARDEN+ posms izspēlēts!

23. MAJ. 2021
#
Aizvadīta vēl viena aizraujoša svētdiena, kurā, ja laika apstākļi nelutināja, tad dienas atbalstītājs GARDEN+ gan! Šis bija pirmais turnīrs, kurā balvu fonds ieradās ar fūri! GARDEN+ bija sarūpējis motivējošas un noderīgas balvas ikvienam, kuram ir dārzs vai top tāds! GARDEN+ nodarbojas ar dārzkopības preču vairumtirdziecību Baltijas valstīs, piedāvājot plašu sortimentu minerālmēsliem, bambusiem, džutām, agrotīkliem, ģeotekstiliem, ēnošanas tīkliem, balkonu kastēm!

 

Dāmu grupā uzvaru izcīnīja Sigita Kalniņa ar gūtiem 37 Stableford punktiem, kura aizvadīja labo sitienu spēli, atstājot škībos un norautos iepriekšējās dienas Avotu sadraudzības turnīrā! Savā HCP izspēlēja otrās vietas ieguvēja Evita Bādere, bet labāko trijnieku noslēdza Vizma Pūce, kuras 34 Stableford punkti deva iespēju tikt pie noderīgām lietām zaļākam un auglīgākam dārziņam!

 

Starp kungiem ar HCP 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Juris Cīrulis ar gūtiem 40 Stableford punktiem un kurš aizvadīja otro pēc kārtas teicamo spēli šajā nedēļas nogalē! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan otrās vietas ieguvējs Lauris Rimaševskis, gan Arturs Liniņš guva 37 Stableford punktus.  

 

Stiprāko kungu grupā pie dārza labumiem tika Aris Didrihsons, kurš guva spēlē 69 neto punktus! Augsto otro vietu izcīnīja Mārtiņš Pukše ar 73 neto punktiem, bet goda pjedestālu noslēdza Guntis Gūtmanis ar 74 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Liels paldies dienas atbalstītājam GARDEN+, personīgi Krišjānim Reinfeldam! Paldies visiem dalībniekiem, kuri laika apstāļus nebijās un kopā padarījām šo dienu pilnu prieka, saules un pozitīvu mirkļu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta