999 Tūres diena “DOBELES DZIRNAVNIEKS” izspēlēta! +FOTO

28. JŪN. 2020
#
Aizvadīta vēl viena 999 Tūres, kurā spēlētājus priecē AS DOBELES DZIRNAVNIEKS! Dienas atbalstītājs bija parūpējies gan par vērtīgām un ar golfu saistītām, gan gardām balvām labākajiem! Tāpat golferiem bija iespēja visas dienas garumā mieloties ar DOBELES DZIRNAVNIEKS produkciju!

 

Dāmu ieskaites grupā visas pirmo trīs vietu ieguvējas aizvadīja lielisku spēli, neskatoties uz izaicinošo karstumu! Uzvaru izcīnīja Sarmīte Cīrule, kura guva spēlē 43 Stableford punktus. Liena Laure piekāpās Sarmītei tikai HCP dēļ, bet labāko trijnieku noslēdza Vita Jonaite ar gūtiem 39 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 divdesmit sešu spēlētāju lielā konkurencē, lai uzvarētu vajadzēja izspēlēt, iespējams, savu līdz šim labāko spēli, jo uzvarētājs Mārtiņš Zviedris guva spēlē 49 Stableford punktus! Augstās otrās vietas ieguvējs Juris Cīrulis atpalika vien tikai par vienu punktu! Godpilno trešo vietu izcīnīja Lauris Rimaševskis ar gūtiem 43 Stableford punktiem!

 

Sitienu spēles kungu grupā kungi arī uzrādīja grandiozus rezultātus, un uzvaru izcīnīja ar -6 neto punktiem Kristaps Konrāds! Guntars Imše izspēlēja turnīru ar 68 neto punktiem, izcīnot augsto otro vietu! Labāko trijnieku noslēdza Ainārs Mednis ar 70 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Pie gardām un lietderīgām balvām no DOBELES DZIRNAVNIEKS tika arī 9 tālsitēji – 1./10. Aigars Grinjo, 2./11. – Jānis Feldmanis, 3./12. – Edijs Līcītis, 4./13. – Aigars Grinjo, 5./14. – Aleksandrs Petrovs, 6./15. – Linda Lapa, 7./16. – Zane Kalniņa, 8./17. – Aija Veisa, 9./18. – Juris Cīrulis.

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību, izturību un kopā būšanu!

 

Paldies DOBELES DZIRNAVNIEKS, personīgi Kristapam Amsilam, par atbalstu Tūres rīkošanā!

 

Paldies ALKOUTLET un ALUS TĒRVETE par atspirdzinājumu dienas laikā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 10:00 - 19:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta