999 Tūres ALUS TĒRVETE posms izspēlēts!

19. JŪN. 2022
#
Pirms svētku nedēļā izspēlējām 999 Tūres alus Tērvete posmu, bez kura nav iedomāja ne 999 Tūre, nedz svētki bez Tērvetes alus! Trīs ieskaites grupās mērojāmies prasmēm, lai tiktu pie lietderīgām balvām golfam un vēl lietderīgākām lustīgai līgošanai!

Dāmu grupā uzvaru izcīnīja un lauza savu otrās vietas lāstu Evita Bādere ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Antra Vaišļa, kura nepagurusi jau trešo dienu spēlējot, guva 38 Stableford punktus! Laimīgo trijnieku noslēdza Sigita Kalniņa ar gūtiem 37 Stableford punktiem!

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 savu pirmo uzvaru lielajā turnīrā ar iespaidīgu rezultātu – 45 punktiem, izcīnīja Jānis Ikaunieks! Arī Toms Auškāps izcīnīja savu pirmo godalgoto vietu lielajā turnīrā ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Mārtiņš Bariss ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

Stiprāko kungu grupā uzvarēja un otro reizi teica uzvaras runu 999 Tūrē Pēteris Cīmanis ar gūtiem 65 neto punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Guntis Gūtmanis ar gūtiem 69 neto punktiem! Bet labāko trijnieku noslēdza talantīgais golferis Ints Pērkons ar 71 neto punktu!

REZULTĀTI

Paldies visiem par dalību un svētku atmosfēru! Paldies Alus Tērvete, personīgi Paškausku ģimenei, par turnīra atbalstu!