999 Tūres “Rīgas Ostas Elevators” posms izspēlēts! +FOTO

02. JŪN. 2019
#
Aizvadītās nedēļas svētdiena aizvadīta 48 dalībniekiem izspēlējot ceturto 999 Tūres posmu, kura atbalstītājs bija Rīgas Ostas Elevators! ROE dalībniekus trīs ieskaites grupās priecēja ar saulainu laiku un lietderīgām un atspirdzinošām balvām!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Starp 10 daiļā dzimuma pārstāvēm vislabāko sniegumu uzrādīja Liena Laure ar gūtiem 39 Stableford punktiem. Augsto otro vietu izcīnīja Dzintra Reke, kura guva spēlē 38 Stableford punktus. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Evija Gerharde ar 35 Stableford punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36, kuri spēlēja handikapa spēli, bija vislielākā konkurence, un starp 23 spēlētājiem pāliecinošu uzvaru izcīnīja Ornets Romanovičs ar gūtiem 42 Stableford punktiem. Augtso otro vietu izcīnīja Ingus Mozaļevskis ar gūtiem 37 Stableford punktiem, bet godalgoto trešo vietu ieguva Askolds Lukašēvičs, kurš izspēlēja turnīru savā HCP.

 

14 stiprāko kungu konkurencē, kuri spēlēja sitienu spēli, pārliecinošu uzvaru izspēlēja un būtiski uzlaboja savu HCP Jānis Asaris Jr ar gūtiem 65 neto punktiem! Arī otrās vietas ieguvējs Jānis Ciaguns uzlaboja savu HCP ar 69 neto punktiem! Stiprāko trijnieku noslēdza Juris Jonaitis, kurš arī izspēlēja zem sava HCP ar gūtiem 70 neto punktiem!

 

Dalībniekiem arī šajā turnīrā bija papildus izaicinājumi četrās bedrītēs un pie tuvāko/tālāko sitienu balvām tika Lauris Rimaševskis, Renārs Vuškāns, Dzintra Reke un Māris Zaķītis! Lielākais izaicinājums šovasar – Hole-in-one Lexus UX sadarbībā ar Lexus Rīga Krasta tā arī palika neizspēlēts un turpina gaidīt savu veiksmīgo īpašnieku!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un pozitīvu svētdienu! Sirsnīgs paldies Rīgas Ostas Elevatoram, personīgi Uldim Lībergam par atbalstu turnīra rīkošanā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta