999 Tūre 2022 noslēgusies ar BALTICOVO posmu!

09. OKT. 2022
#
9.oktobra svētdiena dubultā priecīga! Līksmojām par vēl vienu 999 Tūres posmu, kuru atbalstīja BALTICOVO, kā arī ar šo posmu noslēdzām visu šī gada 999 Tūri ar svinīgu un lustīgu vakara sadaļu! 72 dalībnieki baudīja 18 bedrīšu rudenīgu golfa spēli svētku atmosfērā, kur ierasts nebija nekas, jo uz katras bedrītes bija vai nu pirmā sitiena izaicinājums vai garākā noslēdzošā sitiena bedrītē izaicinājums, kur motivējošas balvas bija sarūpējuši šī gada turnīru atbalstītāji! Vēl viena iespēja visiem bija arī tikt pie Toyota C-HR spēkrata no AMSERV, bet šogad divi veiksmīgie gadījumi nebija izdarīti auto rezultējošā spēles aplī vai dienā! Tā kā dienas atbalstītājs bija BALTICOVO, tad uzvarētājiem tika bez jau pazīstamām balvām, kārtīgs olu dējums un iespēja priecēt ne tikai savus mājiniekus, bet arī radus/draugus un kaimiņus! Vakara sadaļā pēc enerģijas resursu atjaunošanas, atskatījāmies, ko mēs kopā esam paveikuši šajā sezonā un kas vēl priekšā, suminājām vēlreiz labākos golferus, kā arī pateicāmies gan klāt esošajiem, gan neesošajiem turnīru atbalstītājiem!

 

Balticovo 999 dienas ieskaitē starp dāmām pārliecinošu uzvaru izcīnīja Inga Ikauniece, kura spēlē guva 44 Stableford punktus un ņemot vērā Ingas pēdējā laika turnīru panākumus, šī uzvara nebija pārsteigums, bet labo prasmju loģisks atspoguļojums! Augstajā otrajā vietā ierindojās talantīgā Sarmīte Cīrule ar 41 Stableford punktu! Labāko trijnieku noslēdza Eva Sietiņsone, kura guva 39 Stableford punktus, demonstrējot stabilitāti abos spēles apļos!

 

Kungu grupā ar HCP 19-36 savu sezonas labāko spēli parādīja Juris Cīrulis, kurš izcīnīja uzvaru 31 dalībnieka lielā konkurencē ar gūtiem 44 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja jaunais talants Jānis Rupainis, kurš sava golfa pieredzes bagātā flaita iedvesmots, rādīja savas labākās prasmes, un rezultāts neizpalika, un tika gūti 43 Stableford punkti! Goda pjedestālu noslēdza Jānis Kārkliņš, kurš aizvadīja kārtējo rezultatīvo spēli ar 41 Stableford punktu un ir bijis biežs viesis labāko trijniekā šajā sezonā!

 

Arī stiprāko kungu grupā konkurences netrūka un olas mājup gribēja aizvest daudzi, bet uzstādot savu personisko rekordu – 76 sitieni un četri bērdiji, kas rezultējās ar 68 neto sitieniem, jaudīgu uzvaru izcīnīja Arvis Didrihsons! Arvim uz papēžiem mina arī otrās vietas ieguvējs Gundars Ziemanis, kurš spēlē guva 69 neto punktus, kas ir Gundara labākais sniegums Reiņa rīkotajos turnīros! Godalgoto trešo vietu izcīnīja  Guntars Imše ar gūtiem 70 neto punktiem, kurš 999 Tūres 2022 sezonu uzsāka ar uzvaru un noslēdza arī ar godalgotu vietu!

 

REZULTĀTI

 

Savukārt atsevišķo bedrīšu vērtējumā, 1./10.bedrītē vistuvāk karodziņam izdevās tikt Tomasam Legzdiņam, kurš balvā saņēma balvu no bankas Citadele – bumbu ar Porziņģa parakstu! 2./11. bedrītē labāko tālsitēja titulu izcīnīja Endijs Bāders, saņemot Alkoutlet sarūpētu balvu! 3./12.bedrītē tālsitēji varēja atpūsties, bet tuvās spēles eksperti atlocīt piedurknes, jo Sapņi un Kokteiļi vērtēja garāko putu vai chip-in, ko izcīnīja Māris Lazdiņš, pārspējot Kārli Strautmani par 3 cm☺ 4./13.bedrītē vistuvāk karodziņam tika Dāvis Eniks, kurš apsteidza Indru Eniņu vien par metru un tika pie vērtīgas balvas no Balticovo! Pēc ierakstiem var spriest, ka visgrūtākā bedrīte bija 5./14., jo tuvākā sitiena plāksnē dienas laikā bija tikai viens ieraksts un Inta Pērkona sniegumu (5,04m) neviens nepārspēja un lietderīga balva no Will Sensors nopelnīta! 6./15.bedrītē Sapņi un Kokteiļi atkal izaicināja labāko īsās spēles meistaru un tikai 3 cm šķīra divus vienīgo ierakstus, un šo disciplīnu izcīnīja Juris Cīrulis! 7./16.bedrīte izaicināja kā kungus, tā dāmas uz tālāko sitienu, un lietderīgas balvas no Compensa saņēma Kārlis Strautmanis ar 99 m atzīmi līdz karodziņam un Inga Ikauniece ar 67 m atzīmi! 8./17.bedrītē Vīnoga.lv priecēja tālsitējus un tālsitējas, un noderīga balva vakara svinēšanai tika Jānim Kārkliņam ar 42 m atzīmi līdz karodziņam un Indrai Eniņai ar 66 m atzīmi! Vistuvāk jaunam auto (2,35m) no Amserv tika Andrievs Jansons!

 

Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās un kopā radīja neaizmirstamu atmosfēru un patiesu prieku par kopā būšanu visas dienas un vakara garumā! Liels paldies Balticovo par turnīra atbalstu! Paldies Amserv par hole-in-one izaicinājumu svētdien un visas sezonas garumā! Paldies Alus Tērvete par veldzējumu svētdien un visas sezonas garumā! Paldies Banka Citadele, Alkoutlet, Sapņi un Kokteiļi, Balticovo, Will Sensors, Compensa, Vīnoga.lv, Amserv un Golfshop.lv par dienas bedrīšu izaicinājumu atbalstu!  

Sirsnīgs paldies visiem turnīru atbalstītājiem un dalībniekiem par tik krāšņu sezonu! 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta