999 SALMO posms izspēlēts!

22. MAJ. 2022
#
22.maija saulaina svētdiena pulcēja 72 golferus, no kuriem liela daļa kā izrādās arī makšķernieki no golfa brīvajā laikā! Kopā visi aizvadījām aizraujošu dienu, baudot sauli, viens otru un SALMO golfu! Salmo saimnieki bija parūpējušies, lai dienas laikā spininga mešana būtu ne tikai izklaide un atelpas brīdis pirms nākamās bedrītes, bet arī gana nervus kutinoša, jo labākajiem trim šīs atrakcijas veicējiem tas deva golfa spēles rezultāta uzlabojošus punktus!

Dāmu ieskaites grupā uzvaru izcīnīja Baiba Saulāja, kurai neliela atpūta no golfa nāca par labu un ar vieglu svingu tika gūti 40 Stableford punkti un pacilājoša dubult uzvara, jo arī starp golferēm, kas makšķerē, Baiba ieņēma pirmo vietu! Augsto otro vietu izcīnīja talantīgā golfere Agita Lejaskraukle, kurai šis bija tikai otrais turnīrs Reinī šosezon, bet jau draivs un dzelzīši piešauti, un 39 Stableford punkti! Bet Agita aizbrauca mājās ne tikai ar godalgotu vietu, bet arī ar izcīnītām divām nominācijām tālāko/precīzāko sitienu vērtējumā – 5. un 3.bedrītē! Labāko trijnieku noslēdza Vizma Pūce ar gūtiem 37 Stableford punktiem!

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 pārliecinošu uzvaru ar savu šīs sezonas labāko spēli izcīnīja Ingus Mozaļevskis, kurš spēlē guva 47 Stableford punktus! Šis bija arī vairāk kā pietiekams sniegums priekš uzvaras starp golferiem, kas makšķernieki! 32 golferu lielā konkurencē augsto otro vietu izcīnīja Visvaldis Klintsons ar 40 Stableford punktiem, kuram arī šis ir labākais sniegums šajā sezonā Reiņa rīkotajos turnīros! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Āboliņš ar 39 Staleford punktiem, kuram godalgotas sekmes bija arī pērnā gada Salmo turnīrā!

Visvairāk izmaiņas juta goda pjedestālā stiprāko kungu grupa, kur pateicoties spininga atrakcijai no piektās vietas uz augsto otro vietu pacēlās Guntars Imše, kura gūtie 74 neto punkti pārtapa par 71 neto punktu! Godpilno trešo vietu izcīnīja Juris Jonaitis ar 73 neto punktiem, bet savu pirmo uzvaru Reiņa turnīros izcīnīja Raivo Sarelainens ar 70 neto punktiem!

Jāpiezīmē, ka izcilus sniegumus demonstrēja turnīra patroni Raimonds Vaišļa (-3 p.) un Jānis Vaišļa (-1 p.), bet par prieku citiem, startēja ārpus ieskaites vērtējuma.

REZULTĀTI

Bez jau nosauktajiem tālāko sitienu autoriem, papildus lietderīgas balvas no Salmo izcīnīja Sandis Solims, kuram līdz Hole in one balvai 6000 EUR pietrūka vien 1,92 m! Normunds Dācis izcīnīja tālsitēja titulu 3./12.bedrītē, bet Rihards Simanovičs palika nepārspēts 5./14.bedrītē!

Spininga mešanas disciplīnā labāko sniegumu parādīja Guntars Imše, kuram tas deva vietu uz goda pjedestāla! Otru labākais sauszemes makšķernieks - Aivis Susejs, bet trešais Kristaps Skalbergs!

Un tā uz pacilājošas sajūtas par Latvijas uzvaru hokeja spēlē, noslēdzām Salmo turnīru, kurš radīja pozitīvas emocijas visas dienas garumā un atstāja tikai labas pēcsajūtas!

Paldies visiem par dalību! Liels paldies Vaišļu ģimenei par turnīra atbalstu!