• Aktualitātes

 • Svētdien, 25.jūlijā, 999 Tūres posms “COMPENSA”!

  Aizvadīsim bagātīgu dienu drošības zīmē! COMPENSA ir parūpējusies, lai Jūsu diena golfā būtu īpaši dzirkstoša un atvēsinoši garda ar Skrīveru saldējumu, kā arī izaicinoša ar Hole-in-one auto TOYOTA C-HR 9.bedrītē! Tas vēl nav viss - tuvāko/tālāko sitienu nominācijas veselās piecās bedrītēs un balvas vairāk kā motivējošas!!

  Lasīt vairāk
 • Golfa skoliņa “Reinis”

  Visas vasaras garumā uz nodarbībām gaidām gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērnus, kuri vēlas iemācīties vai jau māk spēlēt golfu, kā arī lietderīgi pavadīt laiku svaigā gaisā kopā ar saviem vienaudžiem! Pateicoties ģenerālsponsoram Velosock, personīgi, Andrim Bergmanim, un golfa skolas nodarbības un transports no Siguldas un Raganas arī šajā sezonā bērniem ir bez maksas!

  Lasīt vairāk
 • 999 Tūres posms ALKOUTLET sadarbībā ar CHIVAS kārtīgi nosvinēts!

  19.jūlijā noslēdzošā pēdējā laika karstā diena nosvinēta pa visiem 100%! Spēļu rekordi, dzirkstoši un ne tik dzirkstoši dzērieni profesionāla CHIVAS bārmeņa izpildījumā visas dienas garumā! ALKOUTLET radītā atslābinošā un vairāk kā pozitīvā atmosfēra palīdzēja vairumam spēlētāju uzrādīt savus labākos sniegumus un tiem, kuriem ne tik ļoti, noteikti palīdzēja nepārdzīvot, bet baudīt pārējās dienas labās lietas!

  Lasīt vairāk
 • Zaļā ceturtdiena izspēlēta!

  15.jūlijā izspēlējam jau sesto zaļo ceturtdienas vakaru individuālā formātā, trenējot golfa iemaņas, baudot vienam otru kompāniju un cīnoties par labiem ieskaites rezultātiem kopvērtējumam, kad izspēlēsim nākamās sezonas gada kartes!

  Lasīt vairāk

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 10:00 - 19:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta