• Golfa kluba jaunumi

 • Sadraudzība ar GK Viesturi stiprināta!

  Aizvadītās nedēļas saulains piektdienas vakars aizvadīts ne tikai Positivus festivālā, bet arī golfa klubā Viesturi, kurā 22 Reinieši kopā ar tikpat Viesturu kluba spēlētājiem stiprināja draudzību, izspēlējot 9 bedrīšu turnīru un noskaidrojot, kura kluba 12 labākajiem spēlētājiem izdosies izcīnīt klubu kausu! Paralēli komandas ieskaitei, notika arī labākās individuālās spēles noteikšana sieviešu un vīriešu grupās, kā arī tuvāko/tālāko sitienu apbalvošana!

  Lasīt vairāk
 • GK Reinis WBG!

  Aizvadītās nedēļas 21.oktobra piektdienā, mazā, bet draudzīgā kompānijā, spītējot ziemīgiem laika apstākļiem, tika iepazīts un izspēlēts Igaunijas golfa laukums White Beach Golf club! Izpēlētas tika 18 bedrītes Stableford formātā kopīgā ieskaitē. Lai gan laukums pēc slope piemērošanas teorētiski ir viegli izspēlējams, bet ņemot vērā pamatīgo aukstumu un stipro vēju, 18 bedrīšu izspēle bija izaicinājums visiem!

  Lasīt vairāk
 • GK Reinis un Ogre sadraudzības turnīrs izspēlēts!

  Aizvadītajā svētdienā, ar 14 reiniešu un 14 ogrēniešu dalību, tika izspēlēts piektais pēc kārtas sadraudzības turnīrs! 28 dalībnieki izspēlēja 18 bedrītes Stableford formātā, veidojot ne tikai katras komandas ieskaitu, bet arī cenšoties iekļūt labāko trijniekā kungu un dāmu ieskaites grupās.

  Lasīt vairāk