• Golfa kluba jaunumi

 • Pērnava iekarota!

  Aizvadītās nedēļas piektdiena un sestdiena tika aizvadīta Reiņa kluba biedriem un draugiem spēlējot golfu un stiprinot draudzību Pērnavas golfa laukumos! Piektdienas diena lutināja 14 spēlētājus ar vasarīgiem laika apstākļiem White Beach Golf club laukumā, kurā izspēlētas tika 18 bedrītes Stableford formātā, iesildoties pirms nākamās dienas kluba mača. Uzturot sacensību garu un tradīcijas, paralēli noteicām arī veiksmīgākos stroke neto ieskaitē komerc-vērtējumā.

  Lasīt vairāk
 • Sadraudzība ar Gk AVOTI stiprināta!

  5.septembra vakars tika aizvadīts kuplā golferu skaitā, izspēlējot otro sadraudzības turnīru ar golfa klubu Avoti, kurš šoreiz notika Gk Reinis! Gk Reinis komandu pārstāvēja 18 biedri, bet no Avotiem bija sabraukuši veseli 29 spēlētāji! Paralēli komandu vērtējumam, kur ņēma katras komandas 8 labākos sniegumus, notika arī individuāla ieskaite starp abu klubu kungiem un dāmām!

  Lasīt vairāk
 • Pirmais sadraudzības turnīrs ar Gk AVOTI izspēlēts!

  Trešdien, 29.augustā, aizsākts golfa draudzības stiprināšanas tradīcija ar golfa klubu Avoti! Vakardien notika sadraudzības turnīra pirmā 9 bedrīšu izspēle viesmīlīgajā Avotu golfa laukumā! 14 reinieši un 28 valmierieši izspēlēja turnīru Stableford formātā divās ieskaites grupās – kungu un dāmu. Ceļojošā kausa mājvietas kluba noteikšanai tika ņemta 8 labāko katra kluba spēlētāju punktu kopsumma.

  Lasīt vairāk
 • GK Reinis un Viesturi draudzība stiprināta! +FOTO

  Aizvadīts saulains un pozitīvs otrdienas vakars 25 reiniešiem izspēlējot 9 bedrīšu turnīru ar 21 viesturnieku! Aizvadīts tika šīs sezonas otrā spēle ar viesturniekiem, jo tradīcijas turpinot pirmā spēle notiek Viesturu golfa laukumā, bet noslēdzošā golfa klubā Reinis! Pirms ceļojošā kausa mājvietas noskaidrošanas, sumināti tika individuālā vērtējumā 3 labākās dāmas un 3 kungi abu klubu konkurencē.

  Lasīt vairāk

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta