• Aktualitātes

 • “Aldaris Tūre 2015” izspēlēta!

  Aizvadītās nedēļas svētdienā, noslēdzot golfa nedēļu ar otro fināla turnīru, 46 golferi cīnījās par vērtīgām balvām no Aldaris un 2016.sezonas gada kartēm. Apbalvošana notika divās ieskaitēs vienlaicīgi – gan atsevišķi 4.oktobra ieskaitē, gan kopvērtējumā, kuram par pamatu ņemti divi labākie atlases posmu rezultāti un fināla posms.

  Lasīt vairāk
 • “Zaļais treniņturnīrs 2015” godam nosvinēts!

  Aizvadītajā sestdienā ar 50 golferu dalību tika nosvinēta jeb izspēlēta šīs sezonas sirsnīgākā tūre – Zaļais treniņturnīrs! Turnīra dalībnieki šoreiz veica 18 bedrīšu izspēli Stableford formātā, noskaidrojot gan attiecīgās dienas veiksminiekus trīs ieskaites grupās, gan tos laimīgos, kuri gan labi nospēlēja finālā, gan bija parūpējušies par uzkrātiem punktiem sezonas garumā! Lai turnīrs būtu izdevies par visiem 100% - Ainārs Zeps pārupējās par skaļām ovācijām, iesitot Hole-In-One 3.bedrītē, kurā vēl nevienam spēlētājam tas nebija izdevies!

  Lasīt vairāk
 • 999 Tūre 2015 noslēgta ar „KONEKESKO” posmu! +FOTO

  Ar 18 bedrīšu izspēli un 45 golferu dalību tika izspēlēts pēdējais 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija šī gada jaunpienācējs - KONEKESKO! KONEKESKO bija pārūpējies ne tikai par lietderīgām dāvanu kartēm uzvarētājiem, bet arī par ļoti praktiskām balvām priekš lietus sezonas pēdējo vietu ieguvējiem, kā arī godalgoto vietu ieguvēji tika pie vērtīgām balvām no Konekesko!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta