• Aktualitātes

 • GK Reinis un Ogre sadraudzības turnīrs izspēlēts!

  Aizvadītajā svētdienā, ar 14 reiniešu un 14 ogrēniešu dalību, tika izspēlēts piektais pēc kārtas sadraudzības turnīrs! 28 dalībnieki izspēlēja 18 bedrītes Stableford formātā, veidojot ne tikai katras komandas ieskaitu, bet arī cenšoties iekļūt labāko trijniekā kungu un dāmu ieskaites grupās.

  Lasīt vairāk
 • Izbaudi rudens krāšņumu golfa klubā Reinis!

  Priecīga vēsts rudens lapu meklētājiem! Golfa klubā Reinis būsiet laipni gaidīti, jo mēs esam sarūpējuši Jums gan rudens sajūtu, gan draudzīgākas cenas nakšņošanai! Lai izbaudītu Gaujas Nacionālā parka rudens burvību pilnībā, visiem nakšņotājiem – kā lieliem, tā maziem, bez maksas pieejami velosipēdi, aizraujošas velo takas un pēc iepriekšēja pieraksta velogids! Golfa mīļiem, nakšņojot viesu namā Reinis – 9 bedrīšu spēle bez maksas! Tāpat Jūs gaidīs Reiņa Cafe rudenīgi spēcinoša maltīte pēc kārtīgas pastaigas! Tiekamies!

  Lasīt vairāk
 • Zaļais treniņturnīrs izspēlēts! +FOTO

  Aizvadītajā 9.oktobra svētdienā ar 18 bedrīšu izspēli aizvadīta Zaļā treniņturnīra sērija visas vasaras garumā. Dalībnieki mērojās prasmēm trīs ieskaites grupās, lai pacīnītos gan par svētdienas ieskaites balvām, gan kopvērtējuma, kurā trīs laimīgiem ieguva iespēju spēlēt GK Reinis nākamajā sezonā bez maksas. Fināla posma uzvarētājiem trīs ieskaites grupās tika arī veselīgie dzērieni no Kombucha!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta