• Aktualitātes

 • Zelta rudens golfa klubā Reinis!

  Aicinām visus zelta rudens cienītājus mūsu pusē! Mēs zinām, kur ir spilgtākās lapas un labākās takas! Rudens krāšņums Gaujas Nacionālā parka skaistākajās ainavās ģimenes lokā un relaksējošs dienas noslēgums golfa klubā Reinis!

  Lasīt vairāk
 • Noslēdzošais 999 Tūres posms “GK Reinis sadarbībā ar Golfshop.lv” 14.oktobrī!

  Aicinām Jūs vēl vienu reizi šajā sezonā piedalīties 999 Tūrē, kas notiks svētdien, 14.oktobrī! Turnīru atbalstīs Gk Reinis un Golfshop.lv pārstāvētie zīmoli – PING, Callaway un Odyssey! Šoreiz 999 Tūres diena plānota garāka kā ierasts – sāksim dienu ar 18 bedrīšu turnīru trīs ieskaites grupās, papildus izaicinājumi katrā bedrītē un vēl vienu reizi mēģināsim atrast īpašnieku Toyota C-HR! Pēc spēles nodrošinām vietu, kur sagatvoties otrajam cēlienam, kurā atjaunosim spēkus ar svinīgu maltīti, atskatīsimies uz sezonā padarīto un sumināsim dienas varoņus! Būs arī DJ, mini bārs un sirsnīgas sarunas līdz nodziest gaismas!

  Lasīt vairāk
 • Sestdien, 13.oktobrī, Zaļo treniņturnīru fināls!

  Aicinām visus zaļo ceturtdienas vakaru spēlētājus uz noslēdzošo Zaļo turnīru sestdien, 13.oktobrī! Visi spēlētāji, kuriem ir trīs ieskaites rezultāti pretendē uz gada karšu iegūšanu nākamai sezonai! Bet tiem, kam nav trīs ieskaites, droši brauciet, jo apbalvosim arī sestdienas labākos spēlētājus trīs ieskaites grupās!

  Lasīt vairāk
 • ALDARIS GO Tūre 2018 izspēlēta! +FOTO

  Aizvadītajā svētdienā izbaudīta vēl viena noslēdzošā turnīra diena, kur šoreiz ar 18 bedrīšu finālu tika izspēlēta Aldaris Go Tūre! Pavisam vasaras laikā notika četri ieskaites posmi, no kuriem divu posmu ieskaitei bija jābūt obligātai, lai, piedaloties finālā, varētu pretendēt uz gadu karšu iegūšanu! Papildus kopvērtējuma ieskaitei, noteicām arī svētdienas turnīra labākos trīs ieskaites grupās.

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta