• Aktualitātes

 • Pirmais zaļais treniņturnīrs!

  Jau šo ceturtdien, 5.maijā, plkst.18:00 izspēlēsim pirmo šīs sezonas zaļo treniņturnīru! Arī šajā sezonā, saglabājot labākās tradīcijas, izspēlēsim 9 zaļos treniņturnīrus Stableford ieskaitē, no kuriem trīs labākie tiks summēti ar fināla posmā iegūtajiem Stableford punktiem. Katras grupas labākajiem – gada karte nākamai sezonai!

  Lasīt vairāk
 • PING – PLAY YOUR BEST – 8.maijā!

  Gaidīšana tikpat kā beigusies visiem PING faniem! Šo svētdien izspēlēsim 18 bedrīšu Stroke Neto spēli un noskaidroism visus tos veiksmīgos, kuri tiks pie vērtīgām balvām no PING! Sakarā ar radušos gaidīšanas sarakstu, ja esiet pieteicies, bet nevarēsiet tikt, lūdzu, informējiet mūs!

  Lasīt vairāk
 • DRINK WITH FUN turnīrs - 15.maijā!

  Svētdien, 15.maijā, aicinām Jūs uz pavisam jaunu un vēl nebijušu turnīru golfa klubā Reinis – "Drink with Fun", kuru šoreiz organizē mūsu kluba jaunākie biedri. Izspēlēsim 18 bedrīšu Stroke Neto spēli, noskaidrosim veiksmīgākos spēlētājus 3 ieskaites grupās, kuri savā īpašumā iegūs dažādas balvas no uzņēmuma „Drink with Fun”, kā arī būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām par tuvākajiem sitieniem ne tikai 9./18.bedrītē!

  Lasīt vairāk
 • SKI & GOLF 2016 čempioni noskaidroti!

  Aizvadītajā svētdienā, 17.aprīlī, ar 27 spēlētāju dalību, tikai izspēlēts 18 bedrīšu turnīrs, lai noskaidrotu gan tās dienas labākos spēlētājus, gan labāko slēpotāju-golferi! No visiem dalībniekiem 17 cilvēki bija piedalījušies arī 27.februārī rīkotajā SKI & GOLF slēpošanas disciplīnā, kuri varēja pretendēt uz labākā slēpotāja-golfera 2016.gada titulu!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta