Reiņa bērnu slēpošanas skoliņa

Bērnu slēpošanas skoliņa paredzēta bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadu vecumam. Skoliņas nodarbības notiek trīs dažādos līmeņos. Visi bērni tiek gaidīti Bērnu slēpošanas skoliņas mājā, kas ir papildus aprīkota ar bērnu slēpošanas inventāru, tādēļ vecākiem nav jāstāv rindā pēc tā nomas ēkā.

 

O.līmenis – bērniem bez slēpošanas priekšzināšanām. Šī līmeņa mērķis ir radīt bērniem priekšstatu par slēpošanu un iemācīt elementāras slēpošanas elementus – bremzēt prasmi. Lai slēpošanas iemaņu apgūšana pirmajā reizē bērniem būtu gan lietderīga, gan aizraujoša, tad Bērnu parks ir aprīkots gan ar SunKid slīdošo lenti, kas ir drošs un ērts pacēlājs bērniem, gan arī SunKid karuseli, kas ir palīgrīks bremzēt prasmju apgūšanai. Bērnu parks ir aprīkots ar dzīvnieku figūriņām un mācību procesā tiek izmantoti dažādi priekšmeti, kā konusiņi, karodziņi, veidojot nodarbību kā rotaļu – vieglu, saprotamu un aizraujošu!

1.līmenis – bērniem ar minimālām slēpošanas iemaņām . 1.līmeņa nodarbība notiek Iesācēju trasē, un ir aprīkots ar tablešu pacēlāju. Nodarbībā bērni nostiprina bremzēt prasmi dažādos augstuma līmeņos un iemācās griezties. Šajā nodarbībā bērni apgūst pirmo pieredzi, izmantojot tablešu pacēlāju, izmantojot to patstāvīgi. Nodarbības ietvaros tiek izmantoti dažādi apbraucami priekšmeti – konusiņi un tml., kā arī jautri rokās turami priekšmeti – „rociņas”, „vālītes”, lai bērniem nostabilizētos līdzsvara sajūta. 1.līmenis gatavo bērnus 2.līmenim, kur bērni pāriet uz galveno trasi.

2.līmenis – bērniem ir bremzēt prasmes un griešanās iemaņas. Nodarbības notiek galvenajā trasē. Bērni izmanto tablešu pacēlāju, ko ir apguvuši jau 1.līmeņa nodarbībās. Šajā līmenī bērni iemācās gan bremzēt slīpumos, gan pagriezties dažādos apstākļos. Tā kā galvenā trase ir daudz stāvāka kā iesācēju kalns, tad pēc šīm nodarbībām bērni ir spējīgi patstāvīgi slēpot gan Latvijas kalnos, gan droši slēpot lielajos kalnos ārzemēs.

 

Nodarbības 0. un 1.līmenim sastāv no:

1 stundas nodarbībām uz kalna,
40 – 45 min iekštelpās, kur bērni iestiprinās ar Dobeles Dzirnavnieks un Limpo gardumiem. Pēc paēšanas bērniem ir pieejamas rotaļas, spēles un multfilmas uz lielā ekrāna,
1 stundas nodarbība uz kalna,

Nodarbības 2.līmenim sastāv no:

1 h - nodarbības uz kalna,
40 – 45 min iekštelpās, kur bērni iestiprinās ar Dobeles Dzirnavnieks un Limpo gardumiem. Pēc paēšanas bērniem ir pieejamas rotaļas, spēles un multfilmas uz lielā ekrāna,
1 h 15 min – nodarbības uz kalna.

 

Bērnu slēpošanas skoliņa notiek gan sestdienās, gan svētdienās.

 

Informējam, ka slēpošanas skoliņas nodarbību laikā notiks filmēšana un fotogrāfēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Reiņa trases reklāmas vajadzībām (ievietoti sociālajos tīklos, mājaslapā, bukletos utt). Apmeklējot bērnu slēpošanas skoliņu, jūs piekrītat, ka jūsu bērns var tikt filmēts un fotogrāfēts Reiņa trases reklāmas vajadzībām.

 

Nodarbību laiki:

Nodarbību laiki var pamainīties atkarībā no pieprasījuma. Aktuālās nedēļas skoliņas laiki tiek publicēti Jaunumu sadaļā
0.līmenis: 10:30-13:30 / 11:30-14:30 / 15:00-18:00
1.līmenis: 11:00-14:00
2.līmenis: 10:00-13:00


2023./2024.gada ziemas sezonā nodarbības maksa ir 30 EUR par 3 stundām.
Nodarbības maksā ir iekļauta cena par nodarbībām uz kalna un ēdināšanu.
Inventāra noma uz skoliņas laiku maksā papildus 5 EUR


Galvenā trase

 
Iesācēju trase  
Bērnu parks

 
Distanču trase

 
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta