Herkuless bērnu slēpošanas skoliņa

"Herkuless" bērnu slēpošanas skoliņa paredzēta bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadu vecumam. Skoliņas nodarbības notiek četros dažādos līmeņos. Visi bērni tiek gaidīti Bērnu slēpošanas skoliņas mājā, kas ir papildus aprīkota ar bērnu slēpošanas inventāru, tādēļ vecākiem nav jāstāv rindā pēc tā nomas ēkā. Skoliņas bērnu neizsīkstošu enerģiju nodrošina AS Rīgas Dzirnavnieks “Herkuless” un Laima gardumi, slāpes veldzēs Limpo limonādes, bet par drošību uz kalna gādā – Seesam Insurance! 

 

O.līmenis – bērniem bez slēpošanas priekšzināšanām. Šī līmeņa mērķis ir radīt bērniem priekšstatu par slēpošanu un iemācīt elementāras slēpošanas elementus – bremzēt prasmi. Lai slēpošanas iemaņu apgūšana pirmajā reizē bērniem būtu gan lietderīga, gan aizraujoša, tad Bērnu parks ir aprīkots gan ar SunKid slīdošo lenti, kas ir drošs un ērts pacēlājs bērniem, gan arī SunKid karuseli, kas ir palīgrīks bremzēt prasmju apgūšanai. Bērnu parks ir aprīkots ar dzīvnieku figūriņām un mācību procesā tiek izmantoti dažādi priekšmeti, kā konusiņi, karodziņi, veidojot nodarbību kā rotaļu – vieglu, saprotamu un aizraujošu!

1.līmenis – bērniem ar minimālām slēpošanas iemaņām . 1.līmeņa nodarbība notiek Iesācēju kalnā, un ir aprīkots ar tablešu pacēlāju. Nodarbībā bērni nostiprina bremzēt prasmi dažādos augstuma līmeņos un iemācās griezties. Šajā nodarbībā bērni apgūst pirmo pieredzi, izmantojot tablešu pacēlāju, izmantojot to patstāvīgi. Nodarbības ietvaros tiek izmantoti dažādi apbraucami priekšmeti – konusiņi un tml., kā arī jautri rokās turami priekšmeti – „rociņas”, „vālītes”, lai bērniem nostabilizētos līdzsvara sajūta. 1.līmenis gatavo bērnus 2.līmenim, kur bērni pāriet uz Junioru trasi.

2.līmenis – bērniem ir bremzēt prasmes un griešanās prasmes iemaņas . Nodarbības notiek Lielās trases kreisajā nogāzē, kur 2.līmeņa bērniem ir speciāli izveidota trase ar stāvumiem, speciāli veidotiem pacēlumiem. Junioru parks ir aprīkots ar dzīvnieku figūrām un speciāliem vārtiņiem. Bērni izmanto tablešpacēlāju, ko ir apguvuši jau 1.līmēna nodarbībās. Šajā līmenī bērni iemācās gan bremzēt slīpumos, gan pagriezties dažādos apstākļos. Tā kā Junioru parks ir daudz stāvāks kā iesācēju kalns, tad pēc šīm nodarbībām bērni ir spējīgi patstāvīgi slēpot gan Latvijas kalnos, gan droši slēpot Lielajos kalnos ārzemēs.

3.līmenis sadarbībā ar sporta klubu „APEX”
Domājot par bērnu slēpošanas iemaņu attīstību, Reiņa trasē jauns slēpošanas skoliņas līmenis!

3.līmenis domāts bērniem ar slēpošanas skoliņas 2.līmeņa priekšzināšanām un bērniem, kuri pastāvīgi ir spējīgi braukt pa Reiņa trases lielo kalnu vai līdzvērtīgiem citiem kalniem.
Nodarbības notiek sporta kluba „APEX” vadībā uz Reiņa trases lielā kalna treneres Kristīnes Ceras vadībā.
„APEX” ir kalnu slēpošanas skola, kas bērniem nodrošina profesionālu ievirzi kalnu slēpošanā.
Galvenā trenere Kristīne Cera ir profesionāla visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta skolotāja ar vecākā slēpošanas trenera kvalifikāciju un sporta kluba „APEX”  dibinātāja. Kristīnei ir vairāk kā 20 gadus stāžs kalnu slēpošanā, kā arī neskaitāmi tituli, tai skaitā vairākkārtējas uzvaras Latvijas un Eiropas mērogā, kandidatūra uz Olimpiskajām spēlēm. Vairāk par sporta klubu „APEX” http://www.apexski.lv/

Nodarbības 0. un 1.līmenim sastāv no:

1 stundas nodarbībām uz kalna,
40 – 45 min iekštelpās, kur bērni iestiprinās ar gardumiem –veselīgajām Herkulesa auzu pārslu biezputrām ar pienu, augļiem, ogām un šokolādes gabaliņiem, kas nesatur uzlabotājus un aromatizētāju un ir īpaši izstrādātas bērniem un Herkulesa dažādu veidu pilngraudu auzu pārslu musliem, nodrošinot ilgstošu enerģijas daudzumu un vitamīniem bagātu maltīti. Bērni skoliņā arī var mieloties ar kraukšķīgajiem mušļiem un batoņiem. Pēc paēšanas bērniem ir pieejamas rotaļas, spēles un multfilmas uz lielā ekrāna,
1 stundas nodarbība uz kalna,
0 līmenim 10 min - kameršļūkšana ar mazajām kamerām Bērnu parkā.

Nodarbības 2.līmenim sastāv no:

1 h - nodarbības uz kalna,
40 – 45 min iekštelpās, kur bērni iestiprinās ar gardumiem –Herkulesa veselīgajām auzu pārslu biezputrām ar pienu, augļiem, ogām un šokolādes gabaliņiem, kas nesatur uzlabotājus un aromatizētāju un ir īpaši izstrādātas bērniem un Herkulesa dažādu veidu pilngraudu auzu pārslu musliem, nodrošinot ilgstošu enerģijas daudzumu un vitamīniem bagātu maltīti. Bērni skoliņā arī var mieloties ar kraukšķīgajiem mušļiem un batoņiem. Pēc paēšanas bērniem ir pieejamas rotaļas, spēles un multfilmas uz lielā ekrāna,
1 h 20 min-1 h 15 min – nodarbības uz kalna.

3.līmeņa nodarbības notiek sestdienās un svētdienās. Pēc pieprasījuma arī darba dienās.
Laiks plkst.10:00-11:45, nodarbības ilgums 1 h 45 min, bez pārtraukuma
Samaksa 15 EUR. Cenā iekļauts pacēlājs.

 

Bērnu slēpošanas skoliņa notiek gan sestdienās, gan svētdienās.

 

Nodarbību laiki:

Nodarbību laiki var paminīties atkarībā no pieprasījuma. Aktuālās nedēļas skoliņas laiki tiek publicēti Jaunumu sadaļā
0.līmenis: 10:30-13:30, 11:30-14:30, 14:00-17:00, 15:00-18:00.
1.līmenis: 11:00-14:00
2.līmenis: 10:00-13:00
3.līmenis: 10:00 - 11:45


2018./2019.gada ziemas sezonā nodarbības maksa ir 25 EUR par 3 stundām.
Nodarbības maksā ir iekļauta cena par nodarbībām uz kalna, ēdināšanu un kameršļūkšanu.
Inventāra noma uz skoliņas laiku maksā papildus 5 EUR

Nākot diviem bērniem, vienam inventāra noma bez maksas!

Visiem bērniem pēc nodarbības balviņas no Reiņa trases skoliņas draugiem - Limpo Limonādes un Herkulesa našķi!

 

 Bērnu skoliņas draugi:

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Ceturtdiena 15:00-21:00
Piektdiena 15:00-22:00

Sestdiena 10:00-22:00

Svētdiena 10:00-19:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta