SKI&GOLF’24 pirmā daļa izslēpota!

16. FEB. 2024
#
16.februāra piektdienā Reiņa trasē pulcējās golferi, kuri ziemas laikā nesēž mājās gaidot golfa sezonu, bet izmanto aktivitātes, ko sezona sniedz! 39 dalībnieki mērojās prasmēm četros braucienos pa laika trasi, lai gūtu ieskaites rezultātu priekš Ski&Golf fināla!

 

Starp kungiem labāko sniegumu parādīja, piemērojot vecuma un profesionalitātes koeficientus, Arturs Kāršenieks ar gūtiem 43,170 sekunžu punktiem! Andris Krauja uzrādīja otro labāko sniegumu ar rezultātu 43,380, bet Olavs Legzdiņš noslēdza goda pjedestālu ar 43,800 punktiem. Kungiem priekšā aizraujošs golfa fināls, jo slēpošanas punkti ir teju identiski un golfs izšķirs visu, kā arī pieredze rāda, ka arī neiekļuvušie labāko trijniekā var pretendēt uz uzvaru, jo rezultāti ir blīvi!

 

Starp dāmām pārākumu slēpošanā parādīja tāpat kā pērn Gundega Šternberga ar 52,250 sekunžu punktiem, bet Sigita Kalniņa nav tālu un tikai divu punktu attālumā ieņēma otro vietu! Trešā labākā slēpošanā Aija Medne ar rezultātu 55,540!

 

Junioru ieskaite šoreiz kuplākā kāda bijusi un pārākumu parādīja Annija Krauja ar rezultātu 50,960! Viena sekunde no uzvaras šķīra Haraldu Tomu, bet labāko trijnieku noslēdza Gustavs Klintsons ar rezultātu 54,070!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par iespēju atkal redzēties un burvīgi pavadīt piektdienas vakaru! Paldies Andrim Kraujam par trases tehnisko atbalstu! Paldies X-Sports par atbalstu balvu nodrošinājumam!  

 

Tiekamies jau pavisam drīz Ski & Golf 2024 finālā!

Galvenā trase

 
Iesācēju trase  
Bērnu parks

 
Distanču trase

 
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta