Bērnu parks

#

Bērnu parks ir trase speciāli radīta bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam. Tas ir tapis sadarbībā ar A/S „Rīgas Dzirnavnieks”. Šī trase ir domāta tiem, kuri sper pirmos soļus kalnu slēpošanā. Lai padarītu katru nobraucienu interesantāku un saistošāku trasē ir izvietotas viegla materiāla un mīkstas figūras, kuras padara trasi interesantu, bet nav bīstamas brīžos, kad bērni uztriecas tām virsū.

Bērnu parks ir aprīkots ar SunKid lentas pacēlāju, kurš padara bērniem ērtāku un vieglāku slēpošanu, netērējot spēku turoties pie ierastajiem pacēlājiem.
Kopš 2012. gada ziemas sezonas Bērnu parkā darbojas SunKid karuselis mazajiem slēpotajiem. Šis karuselis daudz efektīvāk un ātrāk palīdz bērniem apgūt līdzsvara sajūtu uz slēpēm un pirmos pagriezienu principus. Tā kā karuselis atrodas uz horizontālas, līdzenas virsmas, tad bērniem nav bail no tā, ka tie varētu ieskrieties pārāk ātri un sasisties krītot.

Bērnu parka malā ir izveidota kameršļūkšanas trase bērniem. Ja bērns ir noguris no slēpošanas vai ir vēl pārāk jauns, lai kāptu uz slēpēm vai sniega dēļa, viņu noteikti iepriecinās traukšanās lejā no kalna ar kamerām.

Bērnu parks ir ideāla trase apmācību veikšanai, tāpēc to ir iecienījuši Reiņa trases instruktori, mācot mazus bērnus, kā arī bērnu slēpošanas skoliņas 0. un 1. līmeņa apmācības norisinās tieši bērnu parkā.

Slēpošana bērnu parkā ir tikai ar speciālām biļetēm, vecāku vai instruktoru uzraudzībā.

 

Maksa par "Herkuless" bērnu parka izmantošanu ŠEIT

 

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta