Ski & Golf 2023 pirmā daļa aizvadīta!

03. MAR. 2023
#
Ziemīgs piektdienas vakars aizvadīts pulcējot aktīvākos golferus, kuriem bez golfa pie sirds arī ziemas sporta veidi! Šogad jau 10. reizi izaicinām golferus, kas slēpo, pārbaudīt savas spējas apvienotā abu disciplīnu vērtējumā! Dalībnieki veica četrus braucienus pa trasi uz laiku, no kuriem trīs labāko kopsumma tika vērtēta, piemērojot profesionalitātes un vecuma grupas koeficientus!

 

Starp dāmām labāko sniegumu parādīja Gundega Šternberga ar gūtiem 58 slēpošanas punktiem! Ar 64 slēpošanas punktiem otro vietu izcīnīja Sigita Kalniņa, bet labāko dāmu trijnieku noslēdza Inga Muciņa ar 70 slēpošanas punktiem!

 

Kungu vērtējumā konkurence bija ievērojami lielāka un visiem bez liela pārsteiguma uzvaru izcīnīja Uldis Dzenis! Ar simtdaļu atšķirību augsto otro vietu izcīnīja Olavs Legzdiņš, kas nozīmē, ka slēpošana nav iedevusi handikapu golfam un visu izšķirs golfa spēle! Godalgoto trešo vietu izcīnīja Mārtiņš Šternbergs, kurš arī no līderiem atpaliek tikai par vienu slēpošanas punktu!

 

Junioru vērtējumā Tomass Kārkliņš parādīja pārākumu ar 61 slēpošanas punktu! Tikai viena punkta attālumā Dominiks Klintsons ar iegūto otro vietu, bet Emīls Ainārs Počs noslēdza labāko trijnieku ar 63 slēpošanas punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem par dalību un iespēju atkal satikties! Kā zināms, golfa fināla spēlē viss var mainīties, tāpēc trenējamies un tiekamies jau pavasarī!

Galvenā trase

 
Iesācēju trase  
Bērnu parks

 
Distanču trase

 
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta