Gk Reinis Ziemas kauss 2023 nosvinēts!

08. FEB. 2023
#
Melnā ūdens truša gads golfa pasaulē ir sācies pēc astrologu prognozēm, kas saka, ja tam ļausimies, piedzīvosim brīnumainus notikumus! Ļāvāmies brīnumainam izaicinājumam doties uz vēl nepieredzētu vietu Spānijā rekordlielā skaitā, kur golferu rindās bija gan zināmas personības, gan jaunatklātās pērles! Tā kā mēs paļāvāmies melnā truša un GK Reinis izaicinājumam, septiņās dienās labas emocijas un jaunas atklāsmes piedzīvoja ikviens!

Aizvadītajā nedēļā mūsu mājas bija Fairplay Golf & Spa Resort, kur patīkami pārsteidza ar viesmīlīgo uzņemšanu, plašajiem numuriņiem, gardām maltītēm un izaicinošu PAR73 laukumu! Pirmās divas dienas izspēlējām mājas laukumu, kur izņemot pāris talantus, kopējie rezultāti bija vairāk tumši kā sarkani, bet lielai daļai, kuriem šis brauciens nebija pirmais, ierodoties uz trešās dienas spēli Montecastillo laukumā, pārņēma īstena mājas sajūta un pacilājumu sirdī radīja jau vien atrašanās tur, un tad arī rezulāti neizpalika un parādījās vairāk sarkanas spēles, priecīgas sejas un nevēlēšanās pamest mūsu iepriekšējās “mājas”.

 

Pēdējās divas dienas spēlējām jau sportiskā noskaņojumā, jociņus atstājot vakara sadaļai, jo flaiti devās fināla spēlēs pēc rezultātiem un bija iespēja pavadīt laiku laukumā ar līdzīgiem “snieguma brāļiem/māsām”.

 

Sniegumu vērtējām kā ierasts trīs HCP grupās, šoreiz nedaudz pamainot sadalījumus. HCP grupā 36-54 uz fināla dienu daiļā Daiga Tūna bija atrāvusies par 7 punktiem no tuvāk sekojošiem kungiem, bet galā spēle parādīja, ka Daiga ir gatava jaunajai sezonai, un tika izcīnīta uzvara ar 136 Stableford punktiem četru spēļu kopsummā. Jaunais talants Toms Romanovskis bija sportiski noskaņots un atpalika kopvērtējumā vien par vienu sitienu, kas ļāva izcīnīt godalgot otro vietu! Henrijs Šmits no šī goda pjedestāla nospēlēja fināla dienu vislabāk, bet kopvērtējuma noslēdza ar 128 Stableford punktiem!

 

Visvairāk brīnumainām spēlēm ļāvās vidējā HCP grupa (17-35), kur līderu sastāvs mainījās ik dienas! Pēc pirmām trim spēles dienām, no kurām vērtējām divas labākās, līderes cienīgu sniegumu rādīja Eva Sietiņsone, kura pa ziemu bija uzkrājusi enerģiju un jaunas golfa zināšanas, liekot sasparoties uz fināla dienām Laurai Kalniņai un Kristīnei Krivišai-Asararei. Cīņa bija nopietna, bet lai dāmām būtu arī kāda maskulīnāka enerģija, Krišs Tūns ienāca līdera flaitos fināla dienās! Uzvaru šāja grupā izcīnīja mūsu burvīgā organizatore Kristīne Kriviša-Asare, kura ar 4 punktu atrāvienu un labāko spēli fināla dienā parādīja, ka veselīgs dzīvesveids, 8 stundu miegs un rīta rosme neizpaliek bez rezulātiem! Augsto otro vietu izcīnīja ar stabilu sniegumu fināla dienās un 127 punktiem kontā kopumā Krišs Tūns! Ar 125 punktiem kopvērtējumā labāko trijnieku noslēdza talantīgā Laura Kalniņa! Domāju, ka šī goda pjedestāla vārdus mēs sezonas laikā bieži redzēsim ar goda diplomiem rokās!

 

Karstas emocijas, augstas likmes un brīnumainas spēles aizvadīja stiprākā HCP grupa! Pēc pirmām trim spēlēm visiem par nelielu pārsteigumu, kā galvenais līderis bija izvirzījies Olavs Legzdiņš, kuram gan 3 punktu attālumā atslābināties neļāva Andris Orniņš. Fināla spēlēs Andris Orniņš parādīja, ka nav atbraucis tikai pačillot vakaros, bet uzvarēt, ko viņš arī izdarīja ar 3 punktu atrāvienu un diviem stabiliem fināla dienu sniegumiem, kas deva 128 Stableford punktus kopumā. Olavs Legzdiņš ieņēma augsto otro vietu ar 125 Stableford punktiem kopvērtējumā. Goda pjedetālu noslēdza nenogurdināmais talants Arvis Didrihsons, kuram iecienītākais punktu skaits nedēļā bija 31, un šāda stabiltāte ļāva ar 124 punktiem kopumā tikt ne tikai pie trešās vietas goda handikapa vērtējumā, bet pie absolūti labākā Stroke vērtējuma! Sumināts Arvi!

 

REZULTĀTI

 

Pēc galā dinner un labāko sumināšanas, sestajā dienā golfa atkarīgākie devās vēl laukumā un jāatzīmē, ka “sarkanajos” nospēlēja ar -4 un +1 pret laukumu back9 Andris Orniņš, apstiprinot, ka viņa uzvara nebija nejaušība! Tāpat ar -1 nospēlēja Laura Kalniņa, kurai izskatās, ka pietrūka vēl viena diena, lai līderu gals pamainītos :)  

 

Sakām neizmērojami lielu paldies visiem Jums, ka ļāvāties melnā truša un GK Reiņa bīnumainajām spēlēm! 

Paldies Kristīnei Krivišai-Asarei un Jānim Asarim par atbalstu pasākuma organizēšanā!

Paldies Valdim Liepiņam un Golfshop.lv par atbalstu balvu un atmosfēras nodrošināšanā! 

Paldies Evai Sietiņsonei par ikvakara komerc ieskaites vērtēšanu un apbalvošanu! :*

 

Tiekamies jau pavisam drīz Gk Reinis jaunajā sezonā! Vēlam labas sekmes tiem golferiem, kuri jau pavisam drīz ļausies Vidzemes Ziemas Čempionātam! 

Galvenā trase

 
Iesācēju trase  
Bērnu parks

 
Distanču trase

 
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta