• Aktualitātes

 • Ski & Golf 2023 pirmā daļa aizvadīta!

  Ziemīgs piektdienas vakars aizvadīts pulcējot aktīvākos golferus, kuriem bez golfa pie sirds arī ziemas sporta veidi! Šogad jau 10. reizi izaicinām golferus, kas slēpo, pārbaudīt savas spējas apvienotā abu disciplīnu vērtējumā! Dalībnieki veica četrus braucienus pa trasi uz laiku, no kuriem trīs labāko kopsumma tika vērtēta, piemērojot profesionalitātes un vecuma grupas koeficientus!

  Lasīt vairāk
 • Mazais Reinis 2023 noslēpots! +FOTO

  Ar teju 100 mazo slēpotāju dalību noslēgušās pirmās un šogad vienīgās bērnu slēpošanas sacensības Mazais Reinis 2023! Sakām lielu paldies visiem mazajiem braucējiem par dalību un jautru kopā būšanu! Liels paldies visiem atbalstītājiem – Dobeles Dzirnavnieks, Flora, Limpo Limonāde un Sportland! Paldies Jogitas Pasākumiem par svētku atmosfēru! Turpinām baudīt tik pasakaini balto marta mēnesi slēpojot!

  Lasīt vairāk
 • Gk Reinis Ziemas kauss 2023 nosvinēts!

  Melnā ūdens truša gads golfa pasaulē ir sācies pēc astrologu prognozēm, kas saka, ja tam ļausimies, piedzīvosim brīnumainus notikumus! Ļāvāmies brīnumainam izaicinājumam doties uz vēl nepieredzētu vietu Spānijā rekordlielā skaitā, kur golferu rindās bija gan zināmas personības, gan jaunatklātās pērles! Tā kā mēs paļāvāmies melnā truša un GK Reinis izaicinājumam, septiņās dienās labas emocijas un jaunas atklāsmes piedzīvoja ikviens!

  Lasīt vairāk
Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

SLĒPOŠANAS TRASES SLĒGTAS!

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta