• Aktualitātes

 • Mazais Reinis 2019 24.februārī!

  Turpinot tradīcijas, Mazais Reinis gaida visus mazos slēpotājus vecumā līdz 7 gadiem svinēt slēpošanas priekus! 24. februārī, svētdien, noskaidrosim izveicīgākos slēpotājus četrās vecuma grupās, kuriem būs jāveic divi nobraucieni iesācēju kalnā!

  Lasīt vairāk
 • Piektdiena, 22.februāris

  Šodien gaidīsim jūs no plkst. 14:00 līdz 22:00! Atvērta galvenā trase, iesācēju trase ar tablešu un lentas pacēlāju, distanču slēpošanas trase, Herkuless bērnu slēpošanas parks ar lentas pacēlāju. Pieejami slēpošanas un snovborda instruktoru pakalpojumi. Darbosies inventāra noma un Reiņa cafe.

  Lasīt vairāk
 • Sacensības bērniem un viņu vecākiem! Lielais Reinis 3.martā!

  Tos brašos slēpotājus, kas no Reiņa iesācēju kalna jau izauguši, Lielais Reinis aicina pārbaudīt savas prasmes uz Reiņa trases lielā kalna! 3.martā plkst. 11:00, sadarbībā ar sporta klubu “ASI”, dosim startu sacensībām, kur piedalīties varēs ne tikai bērni, bet arī dalībnieku vecāki un vecvecāki! Jautrību un sacensību garu uzturēs "Jogitas Pasākumi", bet prieka mirkļus iemūžinās fotogrāfs Mareks Gaļinovskis.

  Lasīt vairāk
 • SKI & GOLF 2019 7.martā!

  7.marta ceturtdienas vakarā ikviens slēpotājs/snovbordists/golferis tiks gaidīts uz Reiņa trases SKI & GOLF 2019 čempionātu! Sacensības, kuras notiks divās disciplīnās – kalnu slēpošanā/snovbordā un golfā, kur noskaidrosim “Ski” posma uzvarētājus/jas. Kopvērtējuma uzvarētāji tiks noskaidroti vasaras sezonai sākoties, izspēlējot 18 bedrīšu golfa turnīru!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Galvenā trase  
Iesācēju trase  
Bērnu parks  
Distanču trase  
Kameršļūkšanas trase

 

Darba laiks

 

Pirmdiena - Piektdiena 14:00 - 21:00

Sestdiena 10:00 - 20:00

Svētdiena 10:00 - 19:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta