SKI&GOLF 2019 slēpošanas posms aizvadīts! +FOTO

03. MAR. 2019
#
Šis bija jau sestais gads, kad slēpotāji un snoveri, kuri spēlē vai plāno spēlēt golfu, pulcējās SKI&GOLF sacensībās! Slēpotāji-golferi katrs veica četrus nobraucienus pa sacensību trasi, no kuriem trīs labākie tika summēti un piemēroti dažādi koeficienti, ņemot vērā dalībnieka profesionalitāti, vecumu un izvēlēto disciplīnu, kā rezultātā tika iegūti slēpošanas punkti!

21 kunga konkurencē uzvaru slēpošanas ieskaitē otro gadu pēc kārtas guva Uldis Dzenis, kurš ieguva 70.056 punktus! Otro vietu izcīnīja Kaspars Eglītis ar 72.018 punktiem, bet Andris Nitišs noslēdza labāko kalna disciplīnas trijnieku ar 75.780 punktiem.

Starp piecām dāmām  uzvaru izcīnīja Vizma Pūce ar rezultātu 84.006 punkti, otro vietu ieņēma Sigita Kalniņa ar 86.562 punktiem, bet trešajā – Aija Medne, kura ieguva 94.59 punktus.

4 bērnu un jauniešu konkurencē pirmo un otro vietu šķīra vien sekundes simtdaļas – pirmo vietu izcīnot Kārlim Rūdolfam Mednim ar 84.222 punktiem, un aiz sevis atstājot Evu Samantu Trapāni, kura ieguva 84.240 punktus. Trešās vietas ieguvējs bija Pauls Bāliņš ar 91.260 punktu.

Kopumā slēpotāju-golferie iegūtie punkti ir diezgan blīvi, un visu izšķirs, vasaras sezonai sākoties, SKI&GOLF2019 Fināla turnīrs, kurā gūtie Stroke Neto punkti no izspēlētām 18 bedrītēm summēsies klāt iegūtajiem slēpošanas punktiem!