• Aktualitātes

 • Latvijas pļavu golfa čempionāta 8.posms sestdien!

  Šo sestdien, 26.augustā, ar 18 bedrīšu izspēli notiks Latvijas pļavu golfa čempionāta 8.jeb fināla posms! Šī ir golfa tūre visas vasaras garumā, kur katrs posms notiek citā laukumā un sestdien finišē GK Reinis! Pļavu golfs ir labs izaicinājums spēlētājiem, kuriem HCP nav šķērslis, jo spēles formāts – sitienu spēle! Visi spēlētāji sestdien ne tikai varēs pacīnīties par godalgotām vietām, bet arī tiks noskaidroti Pļavu čempioni sezonas griezumā!

  Lasīt vairāk
 • Zaļais pāru turnīrs “Atved draugu!” ceturtdien, 24.augustā!

  Šo ceturtdien gaidīsim jūs uz otro zaļo pāru turnīru “Atved draugu!”, kurā izpsēlēsim 9 bedrītes Scramble formātā! Atgādinām, ka šis turnīrs pēc formāta un HCP % sadalījuma ir piemērots pāra sastāvam, kurā ir viens iesacējs un viens pieredzējušāks spēlētājs, jo pāra HCP proporcija ir apgriezta otrādi – ņemot 60% no lielākā HCP un 40% no mazākā! Bonusā – ja jūsu draugs, kuram nav HCP un nav iemaņu golfā, neatkarīgi no dzimuma var startēt no sarkanajām izsitiena vietām! Tiekamies!

  Lasīt vairāk
 • 999 Tūres posms ECO BALTIA izspēlēts!

  Ar 52 spēlētāju dalību 20.augustā izspēlēts 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija ECO BALTIA! ECO BALTIA bija parūpējies par labāko apbalvošanu četrās ieskaites grupās, kā arī par četru labāko sitienu autoru apbalvošanu 2.,4.,5.un 9.bedrītē! Pie motivējošas balvas no ECO BALTIA tika arī spēlētājs ar vismazāk iegūto punktu skaitu!

  Lasīt vairāk
 • Zaļā treniņturnīra 8.posms izspēlēts!

  35 spēlētāji aizvadīja 17.augusta ceturtdienas vakaru, izspēlējot 9 bedrīšu turnīru Stableford formātā. Vairs tikai trīs ieskaites posmi palikuši līdz mēs noskaidrosim iegūtos punktus trīs labākajos posmos un fināla ieskaites grupas. Arī pēc šī posma vairāki spēlētāji, uzrādot labu spēles sniegumu, ir samazinājuši HCP, iekļūstot kungu un dāmu apvienotajā grupā ar HCP līdz 36. Turpmākajos posmos apvienotajā ieskaitē startēs Askolds Lukašēvičs, Jānis Stangainis, Olafs Vītols un Valdis Strupčenko, kuriem tieši vakardiena bija pēdējā diena kungu grupā ar HCP 37-54, līdz ar to apvienotās grupas rezultāti paliek aizvien blīvāki.

  Lasīt vairāk
 • Pirmais Golfa Maratons izspēlēts!

  Aizvadītās brīvdienas 22 spēlētāji pavadīja golfa klubā Reinis, piedaloties vēl nebijušā golfa pasākumā – divu dienu MARATONA izaicinājumā! Pirmā diena pārbaudīja spēlētāju izturību vasaras karstākajā dienā, kad tika izspēlētas pirmās 36 bedrītes. Neskatoties uz apgrūtinošiem laika apstākļiem, daudzi spēlētāji uzrādīja labus spēles rezultātus! Intriga labāko un izturīgāko spēlētāju noteikšanai saglabājās līdz fināla dienas pēdējai bedrītei, jo rezultāti bija blīvi visās ieskaites grupās.

  Lasīt vairāk