Zaļās ceturtdienas 11.posms izspēlēts!

03. SEP. 2020
#
3.septembra ceturtdienas vakarā aizvadīts jau 11.posms, kurā jaunie un pieredzējušie golferi spēlē 9 bedrīšu turnīru trīs HP ieskaites grupās! Ar šo posmu jau esam pavisam tuvu lielajam finālam, kurš notiks 4.oktobrī un kurā noskaidrosim tos trīs golferus, kuri varēs spēlēt nākamo sezonu bez maksas Gk Reinis!

HCP grupā 37-54 ar satriecošu rezultātu 27 Stableford punktiem uzvaru izcīnīja Artūrs Krūmiņš! Ne mazāk veiksmīgi savu pirmo turnīru aizvadīja arī otrās vietas ieguvējs Jānis Kārkliņš, atpaliekot tikai par vienu punktu no uzvaras! Labāko trijnieku noslēdza Baiba Saulāja ar 19 Stableford punktiem!

Viskuplākā konkurence bija HCP grupā 19-36, un starp 15 dalībniekiem uzvaru izcīnīja daiļā Inese Zuļģe ar gūtu 21 Stableford punktu! 20 Stableford punktus ieguva 9 bedrīšu spēlē arī Olafs Vītols, kuram piekāpās dēļ HCP trešās vietas ieguvējs Artūrs Zuļģis!

HCP grupā līdz 18 uzvarētājs Māris Danieks uzrādīja lielās HCP grupas cienīgu rezultātu, gūstot turnīrā 25 Stableford punktus! Otro vietu izcīnīja Māris Zaķītis, kuram šķiet nav turnīrs bez goda pjedestāla ieņemšanas, un arī šoreiz tika gūts 21 Stableford punkts, neskatoties uz zemāko HCP grupā! Labāko trijnieku noslēdza Ints Pērkons, kurš guva 20 Stableford punktus!

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu!