• Aktualitātes

 • 21.jūnija Saulgriežu sagaidīšana GK Reinis!

  Turpinot tradīcijas, aicinām svinēt Saulgriežus golfa klubā Reinis, kur kopā sanāk spēlētāji, kas mīl senlatviešu tradīcijas un golfa spēli! Golfa turnīram iesildīsimies ar dziesmām, dejām un rotaļām folkloristu pavadībā, bet pēc tam stirpināsim golfa garu 9 bedrīšu izspēles pāru formātā Scramble formātā un svinēsim kopā gada garāko dienu… Priecāsimies redzēt Jūs tautiskos tērpos un svētku noskaņās!

  Lasīt vairāk
 • Golfa skolas Reinis jaunumi!

  Šajā golfa sezonā golfa skola Reinis atgriezusies ar jaunu sparu - dažnedažādiem jaunumiem un uzlabojumiem! Visas vasaras garumā uz nodarbībām gaidām gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērnus, kuri vēlas iemācīties vai jau māk spēlēt golfu, kā arī lietderīgi pavadīt laiku svaigā gaisā kopā ar saviem vienaudžiem! Pateicoties ģenerālsponsoram Velosock, personīgi, Andrim Bergmanim, golfa skolas nodarbības arī šajā sezonā bērniem ir bez maksas! Un pateicoties Krimuldas Novada Domes atbalstam Krimuldas novada bērniem tiek nodrosināts bez maksas transports!

  Lasīt vairāk
 • Zaļais pāru turnīrs izspēlēts!

  13.jūnija ceturtdienas vakars bija īsts izturības pārbaudījums 44 spēlētājiem! Sutoņai mijoties ar lietusgāzēm un pērkona negaisu, dalībnieki godam izturēja 9 bedrīšu turnīru Greensome formātā, kas nozīmē, ka pirmais sitiens bija izvēles, bet katrs nākamais tika veikts pamīšus!

  Lasīt vairāk