Draudzība stiprināta ar Gk Avoti!

22. MAJ. 2021
#
22.maija diena pagāja lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju priekos par hokeja uzvaru, kurš virmoja arī Valmieras golfa laukumā Avoti! Apņēmības pilni reinieši ieradās 12 biedru sastāvā, lai ceturto gadu pēc kārtas aizstāvētu kluba godu sadraudzības spēlē ar valmieriešiem! Satraukums reiniešiem bija jūtams, jo ieradāmies minimālā sastāvā un visu dalībnieku sniegums tika ņemts vērā komandas vērtējumam, pretēji Avotu komandai, kuri bija vairākumā! Bet tas nemazināja spēles prieku un tika izspēlētas 18 bedrītes Stableford formātā!

 

Individuālā vērtējumā starp kungiem visu goda pjedestālu paņēma mājinieki – Arturs Liniņš, Edgars Cunskis un Gustavs Kūkojs. No Reiņa komandas labākos sniegumus individuālā vērtējumā uzrādīja Jānis Kārkliņš (42 Stableford punkti), Juris Cīrulis (38 Stableford punkti) un Juris Jonaitis (36 Stableford punkti).

 

Starp piecām dāmām vislabāk gāja mājas laukumā Annai Villai, kura apspēlēja Reiņa komandas spēlētāju Līvu, bet labāko trijnieku noslēdza Iveta Lopatko.

 

REZULTĀTI

 

Komandu vērtējumā reinieši turpināja labo manieru tradīciju un piekāpās Avotu komandai, bet tas tikai pagaidām, jo izšķirošā spēle notiks Reiņa golfa laukumā 17.jūlijā!

 

Paldies Avotu laukuma saimniekiem, Matisonu ģimenei, par uzņemšanu un saulainu dienu! Sirsnīgs paldies visiem reiniešiem, kas ieradās un stiprināja komandas garu! Paldies Avotu spēlētājiem par draudzības stiprināšanu un aizraujošu spēli!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta