ALDARIS GO Tūre 2018 izspēlēta! +FOTO

07. OKT. 2018
#
Aizvadītajā svētdienā izbaudīta vēl viena noslēdzošā turnīra diena, kur šoreiz ar 18 bedrīšu finālu tika izspēlēta Aldaris Go Tūre! Pavisam vasaras laikā notika četri ieskaites posmi, no kuriem divu posmu ieskaitei bija jābūt obligātai, lai, piedaloties finālā, varētu pretendēt uz gadu karšu iegūšanu! Papildus kopvērtējuma ieskaitei, noteicām arī svētdienas turnīra labākos trīs ieskaites grupās.

 

Starp dāmām labāko svētdienas sniegumu uzrādīja Gunta Zaķīte ar 33 Stableford punktiem. Otro un trešo vietu palīdzēja sadalīt HCP,jo gan otrās vietas ieguvēja Andra Mauriņa, gan trešās – Kristīne Kriviša-Asare guva 32 Stableford punktus.

 

Starp kungiem ar HCP 19-54 dienas labāko sniegumu uzrādīja Ingars Andževs, kurš guva 18 bedrīšu spēlē 38 Stableford punktus, apspēlējot Lauri Rimaševski tikai HCP dēļ. Guntars Imše noslēdza labāko trijnieku, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18,  pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis Ciaguns ar gūtu 41 Stableford punktu un kā pats teicās, spēle esot izdevusies tikpat kā bez kļūdām! Augsto otro vietu izcīnīja Arvis Didrihsons, kuram svētdiena bija tā diena, kad bumbas lidoja taisni un krita iekšā bedrītē ar pirmo, kā rezultātā 39 Stableford punkti! Labāko trijnieku noslēdza Artūrs Eisaks ar 35 Stableford punktiem.

 

Bet, protams, lielākā intriga svētdienai bija tieši par kopvērtējuma uzvarētajiem! Dāmām pirmās trīs vietas kopvērtējumā pirms fināla dalīja Vizma ar trīs punktu pārsvaru pār Andru un Ingrīda. Fināla posmam ieviešot korekcijas, Vizma noturēja kopvērtējumā pirmo vietu un izcīnīja nākamās sezonas gada karti! Andra kopvērtējumā piekāpās Vizmai tikai dēļ HCP, turpretī Kristīne pakāpās no ceturtās uz trešo vietu kopvērtējumā!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-54 pirms fināla turnīra kopvērtējuma līderi bija Lauris Rimaševskis, Mārcis Buškevics un Askolds Lukašēvičs. Laurim un Mārcim bija veiksmīgs fināla turnīrs un abi kungi noturēja savas līderpozīcijas, Laurim iegūstot arī nākamās sezonas gada karti! Askoldam gan svētdiena nebija golfa diena un kopvērtējuma trešā vieta tika zaudēta, bet Kārļa Ūdra veiksmīgā spēle ļāva ierindoties augstajā trešajā vietā!

 

Stiprāko kungu grupā pirms fināla līderi bija Guntis Gūtmanis ar divu punktu atrāvienu no Aināra Zepa un Arvis Didrihsons. Pēc 18 bedrīšu fināla spēles, Arvja gūtie 39 punkti bija pietiekami, lai uzvarētu kopvērtējumā un iegūtu savā īpašumā nākamās sezonas gada karti! Ainārs Zeps saglabāja otro vietu arī pēc fināla, bet Gunta ne tik veiksmīgā spēle ļāva gūt trešo vietu kopvērtējumā!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

POSMA REZULTĀTI

 

BILDES

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību šajā un visos šīs sezonas Aldaris GO turnīros! Paldies AS Aldaris par atbalstu tūres nodrošināšanā!