999 Tūres “PING -Play your best!” posms nosvinēts! +FOTO

06. MAJ. 2018
#
Ar lielāko dalībnieku skaitu un saulaināko svētdienu līdz šim, golfa klubā Reinis godam nosvinēts otrais 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija Golfshop.lv jeb Valdis Liepiņš, pārstāvot vienu no saviem golfa zīmoliem - PING! Arī šogad dalībnieki mērojās prasmēm trīs ieskaites grupās, papildus tika noteikts arī labākais tīrā Stroke rezultāta ieguvējs, kā arī deviņi laimīgie, kuriem izdevās tālākie sitieni katrā bedrītē.

 

Dāmu ieskaites grupa bija kupli pārstāvēta un sīvā 16 dalībnieču konkurencē uzvaru izcīnīja Anita Grīnberga ar gūtiem 33 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ieguva ar 32 Stableford punktiem Sintija Pakalne, pirmo reizi iegūstot vietu godalgotā trijniekā 18 bedrīšu turnīrā. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Sarmīte Cīrule ar gūtu 31 Stableford punktu!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36, kuri spēlēja Stableford spēli, 23 kungu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Askolds Lukašēvičs ar 42 Stableford punktiem, uzrādot savu līdz šim labāko sniegumu 18 bedrīšu turnīrā! Savā HCP turnīru izspēlēja Kristofers Ritovs, iegūstot augsto otro vietu! Ar gūtu 31 Stableford punktu godalgoto trijnieku noslēdza Agnis Ļisicins!

 

Stiprāko kungu grupā, kuri spēlēja Stroke Neto spēli, uzvaru izcīnīja sīvā konkurencē Kaspars Konrāds, kurš vienīgais savā grupā nospēlēja zem sava HCP. Otrās un trešās vietas ieguvējus noteica HCP, jo 73 neto punktus ieguva gan Normunds Sams (2.vieta), gan Pēteris Rakuls (3.vieta).

 

Šajā gadā labākais tīrā stroke rezultāts tāpat kā pirms gada izdevās Normundam Samam, kurš izspēlēja laukumu ar 81 sitienu, iegūstot savā īpašumā ceļojošo PING Stroke kausu, kā arī lietderīgas balvas no PING, un kā pats atzina, PING turnīrs esot labākais turnīrs Latvijā! Paldies par labiem vārdiem!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Pie katras bedrītes tālākā sitiena balvām tika Ainārs Mednis, Andra Mauriņa, Edgars Zeltmanis, Kārlis Strautmanis, Edijs Līcītis, Vizma Pūce, Valters Durevskis un Aija Veisa

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību, kopā būšanu un pozitīvu svētku nedēļas izskaņu!

 

Sirsnīgs paldies Valdim Liepiņam par turnīra organizēšanu, atbalstu un pozitīva gara uzturēšanu!

 

Tiekamies jau šo svētdien, kad aizvadīsim Aldaris GO Tūres 2018 1.posmu!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta